Obóz letni

Szanowni Państwo,

W związku z ostatnimi zapowiedziami rządu o możliwości przeprowadzenia letnich obozów i kolonii informujemy, że jesteśmy przygotowani do przeprowadzenia letniego obozu według planu, jaki znajduje się na naszej stronie www.gardensport.pl. W chwili obecnej przyjmujemy rezerwacje w oparciu o zgłoszenia telefoniczne (603676222) i e-mailowe (biuro@gardensport.pl).

Dziecko zostanie wpisane na listę uczestników, w oczekiwaniu na rozwój sytuacji. 

Obecna sytuacja jest bardzo niepewna i nie mamy gwarancji, że realizacja obozu zostanie umożliwiona. Brak także wytycznych i obostrzeń jakie będzie należało spełnić podczas obozu. Gwarantujemy jednakże, że jak zostaną one podane to do wszystkich się dostosujemy. W związku z powyższym program obozu być może będzie musiał zostać lekko zmodyfikowany.

Mimo wszystko może się okazać, że nie uda nam się zrealizować planu wakacyjnego. Dlatego przygotowujemy dla Państwa alternatywę w postaci półkolonii w Krakowie, które zostaną przeprowadzone w przypadku niemożności przeprowadzenia obozu wyjazdowego. Termin półkolonii będzie pokrywać się z terminem obozu (10-19 lipiec). Szczegóły jak i koszt podamy gdy rząd przedstawi konkretne zalecenie i zdecydujemy jaka forma wakacji się odbędzie (półkolonia czy kolonia).

Póki co zachęcamy do zapisów!

Zespół Garden Sport

Data wyjazdu: 
01/06/2020 - 08:00
Miejsce: 
Istebna