Szkoła

Wychodząc naprzeciw coraz większym wymaganiom stawianym przez współczesnego człowieka wobec własnej aktywności psychoruchowej Szkoła sportowa Garden Sport wprowadza do swojej oferty rozwiązania innowacyjne – a przez to ambitne i nowoczesne. Oferujemy usługi instruktorskie w zakresie narciarstwa zjazdowego i biegowego oraz tenisa ziemnego wykorzystując do maksimum swoje doświadczenie, wiedzę i umiejętności tak, aby tworzyć dla Państwa ciekawe i bezpieczne programy szkoleniowe. Przy organizacji naszych zajęć opieramy się na najwyższych standardach jakości, czego potwierdzeniem jest przede wszystkim posiadanie przez nas licencji SITN-PZN oraz zatrudnianie jedynie wykwalifikowanych specjalistów.

Organizujemy aktywny wypoczynek dla osób w każdym wieku - dzieci, młodzieży i dorosłych – przez cały rok. Dzięki kompleksowemu podejściu do Klienta skupiamy się nie tylko na samym treningu sportowym, ale także na odpowiednim przygotowaniu do niego, mając na uwadze zarówno przygotowanie fizyczne, techniczne, jak i psychologiczne. Dzięki zajęciom z psychologiem sportowym nasi kursanci m.in. przezwyciężają lęki, które mogą pojawić się przed lub w trakcie szkolenia, budują motywację do treningów oraz podnoszą swoją pewność siebie, która jest niezbędna dla czerpania pełnej satysfakcji ze swojej aktywności. Narciarze zjazdowi mogą uczestniczyć w zajęciach przygotowujących do sezonu zimowego, w trakcie których wykorzystujemy profesjonalne maszyny treningowe firmy Skier’s Edge (stosowane w treningu przez reprezentacje wielu krajów z czołówki rywalizacji międzynarodowej). Dzięki nim nasi Klienci ćwiczą nie tylko technikę jazdy, ale i kondycję. Osoby spragnione treningu na nartach biegowych również mogą trenować z nami jeszcze zanim pojawi się śnieg. W ofercie naszej szkoły mamy bowiem także trening przygotowawczy z wykorzystaniem nartorolek. Dzięki nim nasi Kursanci mogą poznać technikę jazdy w każdej chwili – nie tylko w sezonie zimowym.  

W trakcie sezonu skupiamy się na tworzeniu ciekawych i bezpiecznych programów szkoleniowych korzystając z naszego wieloletniego doświadczenia. Zapewniamy profesjonalnie zorganizowane zajęcia oraz obozy sportowe w kraju i za granicą.

 

W SKRÓCIE:

Szkoła sportowa Garden Sport to:

- innowacyjne rozwiązania szkoleniowe i najwyższa jakość poparta licznymi licencjami oraz wieloletnim doświadczeniem

- zajęcia przygotowawcze z narciarstwa zjazdowego przy użyciu maszyn treningowych poza sezonem zimowym

- zajęcia przygotowawcze z narciarstwa biegowego przy użyciu nartorolek poza sezonem zimowym

- szkolenia narciarstwa zjazdowego w sezonie zimowym

- szkolenia narciarstwa biegowego w sezonie zimowym

- szkolenia tenisa ziemnego w sezonie letnim

- konsultacje z psychologiem sportowym

- obozy sportowe w kraju i za granicą

- organizacja imprez integracyjnych