Gry domowe

Czy Twoje Dziecko ma już dość wypełniania kart pracy, kolorowanek i budowania wież z klocków?

Czy Twoja kreatywność w wymyślaniu nowych zabaw jest już na wykończeniu?

Czy tęsknisz za odkrywaniem nowości?

Spieszymy z pomocą!

Garden Sport na co dzień zajmuje się szeroko pojętą turystyką, w tym także tworzeniem edukacyjnych gier terenowych. Teraz proponujemy serię Domowych Gier Terenowych, które w kreatywny i zabawny sposób pozwolą Twojemu dziecku stać się poszukiwaczem skarbów, detektywem, czy dobrą wróżką. Nie potrzebujesz nic więcej poza swoim mieszkaniem, wydrukiem naszej Domowej Gry Terenowej i chęcią zabawy. Przenosimy gry terenowe wprost do Twojego domu!

Dziecko bawiąc się na trasie naszych Domowych Gier Terenowych kształtuje umiejętności analitycznego myślenia, koncentracji uwagi, spostrzegawczość, a przede wszystkim – wchodząc w wykreowany świat naszych scenariuszy – rozwija swoją wyobraźnię. Scenariusze gier są skonstruowane tak, by dziecko budowało swoją pewność i samoocenę w oparciu o rzeczywiste umiejętności, które posiada – co ma ogromny wpływ na tworzenie stabilnego obrazu siebie w przyszłości. Stawiamy na sukcesywny rozwój psychomotoryczny dzieci poprzez zabawę. Domowe Gry Terenowe są do tego najlepszym narzędziem w warunkach domowych.

Pierwsza z naszych Domowych Gier Terenowych jest gotowa, kolejne już niebawem. Na Twoje dziecko czeka zagadkowy świat przyrody, w którym jako detektyw ma odnaleźć skradziony skarb królestwa żab. „Zaginiony Skarb Żabonów” przeniesie Twoje dziecko do królestwa fauny, gdzie spotykając kolejne zwierzątka na swojej drodze będzie zdobywać informacje, które doprowadzą go do drogocennej zguby. Czy detektywistyczne śledztwo zakończy się sukcesem? Sprawdź!

Gra „Zaginiony Skarb Żabonów” jest najodpowiedniejsza dla dzieci w wieku 3-7 lat, wymaga pomocy Rodzica w czytaniu instrukcji i dialogów.

By zakupić nasze gry:

  1. prosimy o e-mail z informacją jaką grą jesteś zainteresowany na biuro@gardensport.pl

  2. wpłatę 12 zł na konto bankowe: Anna Ingarden Garden Sport,

  3. po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie otrzymasz od nas wiadomość e-mail z plikiem PDF zawierającym scenariusz gry, instrukcję przeprowadzenia gry oraz niezbędnik, w którym odnajdziesz wszystkie postaci i rekwizyty potrzebne do przeprowadzenia rozgrywki.