Narty latem

~ NARCIARSKIE MASZYNY TRENINGOWE ~

NARTOROLKI ~


Narciarskie maszyny treningowe

Nie ma śniegu, a Ty byś chciał/a pojeździć na nartach lub też przygotować się do sezonu? Dzięki naszej ofercie możesz "pojeździć" na nartach zjazdowych na specjalnych maszynych lub na nartorolkach (symulujących narciarstwo biegowe).

W Szkole Garden Sport oferujemy trening na profesjonalnych maszynach treningowych firmy Skier's Edge. Nowa generacja maszyn wyposażona w regulowane platformy i możliwość zmian siły oporu, umożliwia narciarzom od początkujących do ekspertów, symulację prawie każdego stylu jazdy w narciarstwie zjazdowym. Maszyny Skier's Edge – szybko poprawią Twoją technikę jazdy, siłę ruchów bocznych, zwrotność, równowagę, i ogólną sprawność fizyczną. W zaledwie 20 minut możesz pokonać 5-10 ekscytujących biegów zjazdowych bez kolejek do wyciągu. Maszyny Skier's Edge są tak uniwersalne, że pozwolą na dostosowanie ich do każdej techniki jazdy na nartach zjazdowych. Z maszyn Skier's Edge korzystają reprezentacje w naricarstwie zjazdowym m.in.: Francji, Słowenii, U.S.A., Niemiec, Kanady, Austrii czy Szwajcarii.

Garden Sport posiada dwie maszyny Skier's Edge.
Treningi odbywają się w klubie Fit Fitness na terenie RzKS Juvenia Kraków (ul. Na Błoniach 7) po wcześniejszym ustaleniu terminu (tel. 603676222 , e-mail: biuro@gardensport.pl).
Cena jednej godziny treningu na maszynach Skier's Edge wynosi 59 zł/os. (w cenie wstęp do klubu Fit Fitness).

W obrębie Krakowa dojeżdżamy także w miejsce wskazane przez klienta i tam przeprowadzamy trening
(kontekt – tel. 603676222 , e-mail: biuro@gardensport.pl).
Cena jednej godziny treningu na mszynach Skier's Edge w miejscu wskazanym przez klienta wynosi 69 zł/os. (w cenie dojazd do klienta, udostępnienie maszyn i opieka instruktora).

 


Nartorolki

Dla wszystkich, którzy chcą się nauczyć jeździć na nartach biegowych pomimo braku śniegu, zapraszamy na lekcje stylu klasycznego na nartorolkach. Oferujemy możliwość pożyczenia jednej pary nartorolek do stylu klasycznego (wiązania SNS).

Terminy zajęć będą dostosowane do indywidualnego grafiku każdego Klienta.

Cena jednej godziny szkolenia (wraz z udostępnieniem nartorolek z wiązaniami SNS) – 70 PLN. Zajęcia odbywają na krakowskich błoniach.

Wszystkich chętnych prosimy o kontak poprzez e-mail, formularz kontaktowy lub telefonicznie.