Incentive

Dbanie o własnych pracowników, ich samopoczucie i kondycję psychofizyczną powinno być jednym z ważniejszych celów każdej firmy. Zmotywowany pracownik, to dobry, wydajny, skuteczny pracownik. A wydajny pracownik to wzrost produktywności całego zespołu, firmy, przedsiębiorstwa. Chcąc podnieść motywację swoich pracowników, zwiększyć ich więzi z firmą, czy po prostu  nagrodzić tych najwybitniejszych za ich ciężką pracę, najlepiej zastosować pakiet imprez Incentive. Tego typu imprezy dodają pozytywnej energii, inspirują, zwiększają kreatywność oraz aspiracje pracowników, dając im jednocześnie okazję do lepszego poznania siebie. Dodatkowo imprezy Incentive budują pozytywny wizerunek Firmy dbającej o swoich pracowników i ich potrzeby, bądź też  – w przypadku organizowania imprez dla kluczowych klientów i partnerów biznesowych Przedsiębiorstwa – tworzą wizerunek Firmy zaangażowanej w osiąganie sukcesu, godnej zaufania, której zależy na relacjach z klientem.

Szkoła Sportowa Garden Sport oferuje Państwu bogaty wachlarz możliwości wyjazdów firmowych, imprez stacjonarnych oraz firmowych turniejów sportowych, których celem jest nie tylko dobra zabawa każdego z uczestników, ale i podniesienie ich motywacji do pracy, ogólnego zadowolenia z działań podejmowanych wespół z innymi pracownikami oraz tworzenie pozytywnego obrazu Państwa Firmy zarówno wewnątrz niej, jak i na zewnątrz.

 

 

Garden Sport w swojej ofercie Incentive proponuje Państwu:

 • WYJAZDY FIRMOWE – dłuższe bądź krótsze wyprawy, których program przygotowywany jest specjalnie na życzenie i potrzeby każdego Klienta tak, aby sprostać jego indywidualnym potrzebom i wymaganiom związanym z celami programowymi danego przedsiębiorstwa. Garden Sport – posiadając wpis do rejestru organizatorów turystyki – organizuje wyjazdy na terenie Polski oraz krajów ościennych, a ich program zapewnia każdemu z uczestników niezapomniane chwile i miłe wspomnienia, wzmacniając przy okazji więzi między członkami danego zespołu oraz podnosząc poziom ich motywacji, kreatywności i samozadowolenia. Wyjazdy te są organizowane zarówno do popularnych miejscowości turystycznych, jak i do mniej znanych zakątków Polski czy świata.

  Obok zabawy i rozrywki wycieczki te mogą obfitować w różnego rodzaju szkolenia, czy konferencje podnoszące kompetencje i umiejętności pracowników. Ciekawa oprawa każdego ze szkoleń oraz inna od codziennej sceneria i atmosfera wyjazdu sprawia, iż pożądana wiedza jest przyswajana szybciej, w bardziej efektowny sposób. Poprzez dyskusję, gry i zabawy uczestnicy poznają siebie, zdobywają nową wiedzę, uczą się nowych technik, które mogą stosować w późniejszym czasie na co dzień w trakcie pracy, a nawet w życiu osobistym.

  Garden Sport proponuje Państwu m.in.:

 • integracyjne wyjazdy odstresowujące mające na celu naładowanie „życiowych baterii” pracowników w przyjaznych ku temu warunkach;
 • reżyserowane wyjazdy tematyczne, których scenariusz tworzony jest według wstępnych wytycznych i życzeń indywidualnych każdego Klienta;
 • wyjazdy integracyjne nastawione na wzmacnianie więzi pracowniczych;
 • aktywne wyjazdy sportowe (narciarskie, rowerowe, spływy kajakowe, żeglarskie, trekkingowe itd.);
 • bierne wyjazdy sportowe na ważniejsze i mniej ważne imprezy sportowe – mecze, zawody, turnieje w różnych dyscyplinach;
 
 • STACJONARNE IMPREZY INTEGRACYJNE DLA FIRM – organizowane w Krakowie lub okolicach Krakowa (bądź też w innym mieście lub jego okolicach w zależności od siedziby Firmy zleceniodawcy). Mogą obejmować różne formy spędzania czasu – od imprez plenerowych z udziałem artystów estradowych przy rodzinnym pikniku/ognisku/festynie, przez imprezy in-doorowe, czy gry miejskie, aż po spotkania ze sportami bardziej ekstremalnymi (jak jazda na quadach, paintball, skoki na bungee, rafting, strzelectwo, rugby itd.)
 • WYJĄTKOWE EVENTY – związane z jubileuszem, dorocznym balem, rocznicą, na cześć wprowadzenia nowego produktu/usługi itd. Okazji może być tyle, ile Firm prowadzi działalność w Polsce, a każda z nich wymaga odpowiedniej oprawy, pomysłu i organizacji. Plan każdego eventu jest omawiany i realizowany według życzeń Klienta – może obejmować zarówno organizację balu z oprawą muzyczną, jak i wyprawy w góry. Wszystko zależy od tego, co Państwo chcą zorganizować, by uczcić tę wyjątkową dla Firmy chwilę.
 • FIRMOWE TURNIEJE I ZAWODY SPORTOWE – nuta adrenaliny i rywalizacji w zespole pracowników, czy partnerów biznesowych. Dają możliwość wyładowania emocji, aktywnego spędzenia czasu, wspólnej zabawy i rywalizacji na bezpiecznym gruncie sportowego boiska, parkietu, stoku. Od Państwa zależy jaką dyscyplinę wybierzecie – może to być zarówno sport bardzo popularny, jak piłka nożna, siatkówka, tenis, narciarstwo, koszykówka, jak i ten mniej znany, jak rugby, czy piłka ręczna.

 

 

Wyjątkowość, atrakcyjność i profesjonalna organizacja każdego z wyjazdów jest naszym głównym celem. Wiemy,  że drobiazgi często decydują o zadowoleniu Klienta, dlatego też przykładamy wszelkich starań, aby nasze wyjazdy, imprezy czy turnieje sportowe były na najwyższym poziomie, a ich program był jak najbardziej odpowiadający aktualnym potrzebom oraz budżetowi każdego z Klientów. Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia wszelkich szczegółów związanych z organizacją Państwa imprezy. Wspólnie nagródźmy Państwa pracowników za ich ciężką pracę, a klientów Państwa Firmy za lojalność i przywiązanie. Wspólnie zorganizujmy to wyjątkowe wydarzenie, które niezaprzeczalnie będzie niezapomniane w życiu Państwa Firmy!