Narciarstwo zjazdowe

Szkoła sportowa Garden Sport posiada licencję Stowarzyszenia Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN. Dzięki temu mają Państwo pewność, iż świadczone przez nas usługi są najwyższej jakości i są zgodne z programem nauczania SITN-PZN.

Szkoła organizuje wyjazdy narciarskie na małopolskie stoki. W każdą sobotę i niedzielę odbywają się wyjazdy dla dzieci, młodzieży i osób starszych osób. Dodatkowo w niedzielę proponujemy także szkolenie w języku angielskim.

W trakcie tygodnia można umawiać się na lekcje indywidualne.

Szkoła Garden Sport dzięki posiadaniu profesjonalnych maszyn treningowych firmy Skier’s Edge zapewnia także trening mający na celu przygotowanie do sezonu narciarskiego. Treningi odbywają się w klubie Fit Fitness mieszczącycm się na stadionie RzKS juvenia Kraków (ul. Na Błoniach 7) po wcześniejszym umówieniu się.

Firma Garden Sport dba nie tylko o Wasze bezpieczeństwo i najwyższe standardy nauczania, ale także troszczy się o samopoczucie naszych Klientów i jak najlepsze oswojenie się z nartami na nogach. Dlatego w okresie przedsezonowym organizujemy także konsultacje i treningi z psychologiem sportowym, dzięki którym nasi klienci będą mogli m.in.przezwyciężyć swoje lęki związane z jazdą na nartach, podbudować swoją pewność siebie, zbudować silną motywację do treningów, a także poprawiać czy też nabywać technikę zjazdów zanim stanie się to na stoku. Wykorzystywanie najnowocześniejszych metod i opieranie się na najświeższej wiedzy psychologicznej, które stosowane są przez psychologów sportowych współpracujących z zawodnikami najwyższej klasy, gwarantuje wysoką efektywność i najwyższą jakość świadczonych przez nas usług.