szkolenie

Ferie w Austrii

Zima powoli, małymi i większymi krokami próbuje nas już pożegnać, czego efekty możemy widzieć obecnie za swoimi oknami. Lecz na stokach – szczególnie tych zagranicznych – zima wre! Wykorzystując śnieżną aurę oraz czas wolny małopolskich ferii zimowych załoga Garden Sport wraz ze swoimi uczniami wybrała się w dniach 21-28 lutego do austriackiej Karyntii. Tydzień słońca, tydzień śniegu, tydzień intensywnych zajęć na stoku i integracji poza nim! Zajęcia odbywały się w trzech grupach wiekowych m.in. na stokach lodowca Mölltaler Gletscher. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z naszego wyjazdu i w dalszym ciągu zapraszamy do udziału w naszych cotygodniowych jednodniowych wyjazdach narciarskich – wykorzystajmy tą zimę do ostatniego płatka śniegu!

Trening rugby

6 września Mateusz Ingarden ze Szkoły Garden Sport wraz z klubem RzKS Juvenia Kraków zorganizował kolejny event sportowy dla pracowników krakowskiego oddziału firmy State Street. W czasie treningu nowi adepci rugby mieli okazję poznać czym jest szarża, czyszczenie, młyn i aut. Rzucali jajowatą piłką i poznali podstawy tego pięknego brytyjskiego sportu. Pogoda dopisała, a nowi rugbyści byli zmęczeni ale zadowoleni. Część z nich na pewno zacznie uczęszczać na treningi amatorskiego rugby.

 

Wyjazd integracyjny dla młodzieży ze Staniątek

W dniach 22-26 listopada Szkoła Sportowa Garden Sport zorganizowała wyjazd integracyjno-edukacyjny dla młodzieży z Niepublicznego Gimnazjum w Staniątkach. Projekt "Żyjemy obok siebie, zacznijmy żyć razem", współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, zawierał - obok zajęć rekreacyjno-sportowych - bogaty program warsztatów psychologicznych. Harmonogram był bardzo napięty: uczniowie codziennie uczestniczyli w zajęciach psychologicznych mających na celu nabycie umiejętności społecznych, radzenia sobie ze stresem, identyfikację i zmianę niekorzystnych przekonań, zwiększających pewność siebie oraz samoocenę i poszerzających samoświadomość. Trening umiejętności społecznych przeplatany był licznymi zajęciami fizycznymi i rozrywkami -  odbyliśmy dwie wycieczki edukacyjno-krajoznawcze (spacerw pierwszym tegorocznym śniegu przez papieską trasę na górę Wdżar i wyprawę do elektrowni wodnej w Niedzicy), wieczorami młodzież oddawała się tanecznym i kreatywnym rozrywkom podczas dyskotek, występów artystycznych, czy zabaw w kalambury. Spędziliśmy wspólnie miły i bardzo wartościowy czas. A jak było - zobaczcie sami!
Tym samym zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu - z przyjemnością omówimy możliwość organizacji podobnych wyjazdów integracyjnych, edukacyjnych, sportowych również dla Państwa szkoły oraz instytucji.
 

 
 
Subscribe to RSS - szkolenie